Úvodná stránka
Reality.24hod.sk » Trnava » Dolná Krupá » Rodinný dom »

NEO – Predáme murovaný, samostatne stojaci rodinný dom v lokalite Potôčky

NEO – Predáme murovaný, samostatne stojaci rodinný dom v lokalite Potôčky

162 000,00 EUR

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Trnava - Dolná Krupá
(Rodinný dom - Dolná Krupá)

Úžitková plocha: 112 m2

Rozloha pozemku: 500 m2

Dátum aktualizácie: 20.9.2019

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nové, prízemné, samostatne stojace, 4 izbové rodinné domy v novovzniknutej, lukratívnej lokalite Potôčky iba 5 km od Trnavy. 
Moderná dispozícia rodinného domu spolu tvorí 112,5m2 pekne presvetlenej úžitkovej plochy. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou ,v ktorej je k dispozícii aj špajza. V dome sa ďalej nachádza miestnosť pre technické zabezpečenie a to plynový kotol Protherm s podlahovým vykurovaním a zásobníkom na teplú vodu. Samostatné WC, kúpeľňu a tri komfortné spálne s ideálnou orientáciou na svetové strany.
 Domy sú postavené na pozemkoch o rozlohe 500m2 z kvalitnej Pezinskej tehly značky Termobrik a sú zateplené polystyrénom o hrúbke 15cm. Na stropné zateplenie je použitá fúkaná celulózová izolácia o hrúbke 40cm. Samozrejmosťou sú plastové okná s izolačným trojsklom a energetická trieda A, čo vám zabezpečí minimálne náklady na prevádzku. Ku každému domu prislúchajú tri parkovacie státia. 
 V cene 162.000,-Eur získate skolaudovaný rodinný dom s pozemkom, ktorý vieme dotvoriť presne podľa Vaších predstáv.

 V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať. Túto nehnuteľnosť je možné si zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.
 Tomáš Andel
 0911147939
 andel@neoreal.sk 
www.neoreal.sk 
NEO Kontakt TU


 

© Reality a nehnuteľnosti na Reality.24hod.sk, powered by #1 Top Reality.sk TOPlist